czwartek, 9 stycznia 2014

W ostatnim sezonie wszystko złoto co się świeci :)

Garderoba jesień-zima 2013-2014 obłożona jest złotem od góry do dołu :) pojawiają się złote dodatki, cekiny, ćwieki, kolce, wszystko ciężkie i duże. Królewskie złoto nie tylko dotyczy kreacji wieczorowych, a także tych, które nosimy na codzień.
Złoto to barok, czerwony dywan i królewskie klejnoty, w tym sezonie istnieje również mocno  w wersji rockowej - kolce, ćwieki itd 
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Malvaretek z barwionego na złoto hematytu, to ciemny złoty kolor - bardzo nasycony. Hematyt jest z reguły ciężki stąd większość modeli składa się z koralików o drobnej średnicy.


Hematyt

To kamień korzystnie wpływający na pamięć i zdolności matetyczne. Przywraca poczucie kontroli i uspokaja, zaleca się trzymanie go w dłoniach w chwilach silnego zdenerwowania.
Pozwala swojemu właścicielowi na zrozumienie własnych blokad, które ludzie najczęściej sami sobie narzucają. Korzystnie wpływa na relacje w związkach uczuciowych.

Większości minerałów rozładowujemy przy zastosowaniu dobroczynnych, oczyszczających właściwości bieżącej wody. W przypadku hematytu taki zabieg nie jest stosowany, gdyż kamień ten nie może mieć kontaktu z wodą. Aby mógł on ponownie zgromadzić pozytywną energię zaleca się przechowywanie go razem z kryształem górskim.


Złoto najlepiej prezentuje się w połączeniu z klasyczną czernią, barokową czerwienią i burgundem, a także mocnym fioletem, czy oberżyną. Kreacje na wielu wybiegach składają się jedynie z tego kolory, modelki "są złote od stóp do głów".

Przykładowe bransoletki w kolorze złota:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz